Informacje Wycieczka do kina
  • 28 września 2020
Wycieczka do kina

W dn. 25.01.2017 r. nasi podopieczni mieli przyjemność gościć w kinie Silver Screen na pokazie filmu "Za niebieskimi drzwiami" historii  o tym, co przeżywają osoby znajdujące się na pograniczu jawy i snu, jaka walka się w nich toczy i czym właściwie śpiączka jest. Po wzruszającym...

Informacje Wycieczka do kina
  • 28 września 2020
Poradnik jak samodzielnie wykonać skrzynki dekoracyjne

Na pewno każdy z Was ma w domu, przedmioty które nadają się do wyrzucenia. Nie róbcie tego! Wystarczy odrobina wolnego czasu i kreatywności, aby z domowych szpargałów wyczarować małą sztukę. 

Informacje Wycieczka do kina
  • 28 września 2020
Świąteczne warsztaty

Magia :) tylko tak można określić świąteczne ozdoby przygotowane podczas warsztatów, które prowadziliśmy w Mikołajki dla mieszkańców Aleksandrowa Łódzkiego. Frekwencja dopisała i humory też, zresztą zobaczcie sami. 

Informacje WTZ powoli przygotowuje się do świąt
  • 28 września 2020
WTZ powoli przygotowuje się do świąt

Święta coraz bliżej, dlatego Uczestnicy naszych Warsztatów Terapii Zajęciowej ruszyli pełną parą z przygotowaniami. Na początek pokazujemy niepowtarzalne dekoracje bożonarodzeniowe stworzone w Pracowni Plastycznej. Wkrótce ciąg dalszy prezentacji pracowni WTZ w Rąbieniu.

Informacje XII Miting lekkoatletyczny w Zgierzu
Informacje Słodki poczęstunek
  • 28 września 2020
Słodki poczęstunek

Dzięki hojności i wielkiemu serce jednego z ofiarodawców nasi podopieczni mogli się spotkać przy kawie i dobrym cieście. Dziękujemy, pani Agnieszko.

Informacje Targi Ekonomii Społecznej - pokaz prac
  • 28 września 2020
Targi Ekonomii Społecznej - pokaz prac

Podczas Targów Ekonomii Społecznej w Łodzi mieliśmy możliwość zaprezentowania efektów pracy uczestników warsztatów terapii zajęciowej.